Příjemné ubytování na horách - Jeseníky Ostružná - Ramzovské sedlo

Nabízíme rekreační horské ubytování v různých cenových relacích v srdci Jeseníků 1 km západně od Ramzovského sedla v horské obci Ostružná. Jeseník je vzdálen pouze 14 km. 

JONAS PARK Ostružná – les, louky, lyžařský areál, horské chaty - JONÁŠKA, U VELRYBY, horské apartmány VILA JANA,  nové stylové apartmány ZÁMEČEK , penzion JEŘABINA a nová RESTAURACE s vyhlídkovou terasou, kde nabízíme poctivou domácí kuchyni. Můžete si vybrat snídani, polopenzi, nebo plnou penzi. 

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi, oslavy, víkendové pobyty. 

BEZBARIÉROVÉ UBYTOVÁNÍ. UBYTOVÁNÍ NA SJEZDOVCE. 

V nově otevřeném penzionu VILA JANA jsou pokoje s příslušenstvím a apartmány i s kuchyňkami. Dva apartmány jsou bezbariérové. Je zde i společná kuchyně, jídelna s krbem, dětský koutek, herna, lyžárna, kolárna, terasa, pískoviště.  

V chatách je vybavená kuchyně, jídelna s krbem, společenská místnost, terasa, sociální zařízení na každém ze tří podlaží. Venkovní posezení s krbem a ohništěm, hřiště na míčové hry, pískoviště, trampolína, houpačky.

 

Vyrazte z ubytování na úžasný výlet

Zdejší atraktivní okolí patří mezi oblíbené turistické cíle. Kromě přírodních krás a historických památek jsou zde i výborné podmínky pro horskou turistiku, horská kola, cyklistiku, houbaření, sběr borůvek, geocaching. 

V okolí je možné navštívit například: termální koupaliště v Losinách, wellness, bazén Ramzová, Jeseník, zatopené lomy, Rychlebské stezky, tenisové kurty, bowling, horské minikáry, letní bobovou dráhu, adrenalin park, lanové centrum, muzea, nebo můžete jezdit na koních, golf - Jeseník. Poznejte nedotčené Rychlebské hory pěšky, nebo na kole..

Vhodné pro všechny věkové kategorie, a hlavně pro rodiny s dětmi. Přijdou si zde na své turisté, cykloturisté, senioři. Chaty jsou vhodné pro školy v přírodě a školní výlety. 

Zajistíme: Rožnění jehňat, grilování, občerstvení, oslavy, svatby, školení, soustředění, lety vrtulníkem, odvoz od vlaku.

Vyberte si z několika možností horského ubytování v Jeseníkách