Penzion Jeřabina

Nový penzion s restaurací stojí uprostřed ski areálu na okraji obce. Čeká Vás příjemné posezení na velké terase s výhledem na sjezdovky a na Šerák. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, skluzavka, průlezky, pískoviště. Parkování u objektu. V přízemí je restaurace s terasou a dětským koutkem.

Penzion má 6 čtyřlůžkových pokojů a 24 lůžek. Pokoje jsou mezonetové s příslušenstvím. V pokoji příkré schody k druhému pokoji v podkroví. Stravování v restauraci.

6 pokojů

24 lůžek

Restaurace

wi-fi

Ubytování
  • Cena za osobu/noc zahrnuje: Ubytování, bufetovou snídani (polopenzi), povlečení, ručník, závěrečný úklid, spotřebu energie, vody, parkování,Wi-fi.
  • Zdarma (nelze sčítat): 4 osoby při obsazení celé chaty, platba jen 20 x základní cena. 1 osoba, která zajistí 20 platících osob ve stejném termínu. 1 dítě do 2 let, bez nároku na služby, ubytované se dvěma osobami se základní cenou 1 doprovod na 10 dětí - školy v přírodě, lyžařské výcviky, skupiny dětí, školní výlety
  • Slevy: (nelze využít při platbě celé chaty, kromě bodu 3) 200 Kč os/noc přistýlka. 10 % u pobytu od 6 nocí (1.4. - 20.12.) 10 % na časové jízdenky ve Ski areálu Ostružná
  • Příplatky: 10 % zkrácený pobyt (20.12.-1.4.), 20 % víkendový pobyt (2 noci), 50 % ubytování na jednu noc. 50 % ze základní ceny za neobsazené lůžko na pokoji. Neplatí při platbě celé chaty. 20 Kč / noc rekreační poplatek od 18 let.
  • Základní cena = cena ubytování za dospělou osobu.
  • V zimě týdenní termíny (neděle-neděle). Kratší pobyt po domluvě.

Rezervace

Tipy na výlet

Lečebné lázně Jeseník
Vlastivědné muzeum jesenicka
 Šerák a Keprník
Léčebné lázně Jeseník

Dopřejte si zaslouženou regeneraci a odpočinek v čisté jesenické přírodě, vyberte si z našich léčebných nebo wellness pobytů.

Vlastivědné muzeum jesenicka

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Hrad Kolštejn
Dalimilova rozhledna
Karlova studánka
Hrad Branná - Kolštejn

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Dalimilova rozhledna

Výjimečná kamenná rozhledna na vrcholu Větrov, odkaz a věrná replika historické rozhledny ze Sněžníku, postavená v historizujícím stylu.

Karlova Studánka horské lázně

Lázně Karlova Studánka nabízejí mnoho komerčních léčebných procedur, jako např. perličkové a uhličité koupele, vitalizéry, rašelinové a parafínové zábaly, masáže, skotské střiky, inhalaci v solné jeskyni, elektroléčbu a rehabilitační techniky.

Kontakt

Telefon

+420 602 724 077
+420 602 532 737

Email

jonas@ostruzna.cz

Adresa

Ostružná 96 
788 25 Ostružná č. ev.82

Další

IČ: 25302752
DIČ: CZ25302752

Rozmístění ubytovacích zařízeních

AI Website Creator