Penzion Vila jana

Nový Penzion Vila stojí v JONAS PARKU Ostružná - Jeseníky na okraji obce Ostružná. Pro Vás máme příjemné posezení za penzionem s ohništěm a grilem, nebo na terase s výhledem na Šerák. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště. Bezbariérové ubytování. Parkování u objektu. Restaurace 50 m.

Penzion Vila má 11 pokojů a 42 lůžek. Všechny pokoje jsou s příslušenstvím a apartmány navíc s kuchyňkami (varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s výparníkem, hrnce, nádobí), včetně dvou bezbariérových. V penzionu je vybavená kuchyně (varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2 lednice s mrazničkami hrnce, nádobí), jídelna s krbovými kamny, herna pro děti, dětské židličky, Wi-Fi připojení.

11 pokojů

42 lůžek

kuchyně

wi-fi

Ubytování
  • Cena za osobu/noc zahrnuje: Ubytování (bufetovou snídani, polopenzi), povlečení, ručník, závěrečný úklid, používání kuchyně, spotřebu el. energie a vody, parkování, Wi-fi připojení.
  • Zdarma (nelze sčítat): 10 osob při obsazení celého penzionu, platba jen 32 x základní cena v apartmánu. 1 osoba, která zajistí 20 platících osob ve stejném termínu. 1 dítě do 2 let bez nároku na služby, ubytované se dvěma osobami se základní cenou.
  • Slevy: (nelze využít při platbě celé chaty) 200 Kč os/noc přistýlka. 10 % u pobytu od 6 nocí (1.4. - 20.12.) 10 % na časové jízdenky ve Ski areálu Ostružná. 
  • Příplatky: 10 % zkrácený pobyt (20.12. - 1.4.), 20 % víkendový pobyt (2 noci), 50 % ubytování na jednu noc. 50 % ze základní ceny za neobsazené lůžko na pokoji. Neplatí při platbě celé chaty. 20 Kč / noc rekreační poplatek nad 18 let.
  • Základní cena = cena ubytování za dospělou osobu. Věk dětí v den nástupu na ubytování.
  • V zimě týdenní termíny (neděle-neděle). Kratší pobyt po domluvě.

Rezervace

Tipy na výlet

Lečebné lázně Jeseník
Vlastivědné muzeum jesenicka
 Šerák a Keprník
Léčebné lázně Jeseník

Dopřejte si zaslouženou regeneraci a odpočinek v čisté jesenické přírodě, vyberte si z našich léčebných nebo wellness pobytů.

Vlastivědné muzeum jesenicka

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Hrad Kolštejn
Dalimilova rozhledna
Karlova studánka
Hrad Branná - Kolštejn

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Dalimilova rozhledna

Výjimečná kamenná rozhledna na vrcholu Větrov, odkaz a věrná replika historické rozhledny ze Sněžníku, postavená v historizujícím stylu.

Karlova Studánka horské lázně

Lázně Karlova Studánka nabízejí mnoho komerčních léčebných procedur, jako např. perličkové a uhličité koupele, vitalizéry, rašelinové a parafínové zábaly, masáže, skotské střiky, inhalaci v solné jeskyni, elektroléčbu a rehabilitační techniky.

Kontakt

Telefon

+420 602 724 077
+420 602 532 737

Email

jonas@ostruzna.cz

Adresa

Ostružná 96 
788 25 Ostružná č. ev.82

Další

IČ: 25302752
DIČ: CZ25302752

Rozmístění ubytovacích zařízeních

Mobirise