Služby

Naši hosté oceňují klidné prostředí hor s nádhernými turistickými trasami, mnoha tichými zákoutími, množství hub a borůvek. Turisté se nám opakovaně vracejí také kvůli pohodě a cenové dostupnosti poskytovaných služeb. V zimě u nás oceňují především polohu chat uprostřed lyžařského areálu, přehlednost a snadnou kontrolu dětí při lyžování, možnost volby mezi vlastním vařením a polopenzí v restauraci, snadnou dostupnost autem až k chatám, zvýhodněné jízdné našich hostů na lyžařských vlecích.

Nabídku služeb pro Vás se snažíme stále zlepšovat, aby uspokojila i náročného hosta.

Dvě první chaty, Jonáška a U velryby už prošly rozsáhlou rekonstrukcí, Ve Vila Jana proběhla rekonstrukce a přístavba. Všechny pokoje jsou s příslušenstvím, apartmány i s kuchyňkami a nabízíme dva bezbariérové apartmány. 
Vedlejší objekt, opět v těsné blízkosti vleků, Zámeček je historicky cenná památka. Po rekonstrukci zde jsou dvě sauny, velká vířivka, a velké stylové apartmány.

Nová restaurace nabízí domácí českou kuchyni a příjemné posezení na terase s výhledem. Restaurace nabízí chybějící občerstvení pro lyžaře a turisty, ale také stravování pro naše ubytované hosty. WC pro potřeby lyžařského areálu je v přízemí.  Je zde také lyžařská škola, ski servis, půjčovna sportovního vybavení, posilovna. Horní patro je využito pro 6 mezonetových pokojů s příslušenstvím.

Současně je nezbytné vybudovat další atraktivity, které se stanou cílem návštěvníků v zimní sezóně: rozšíření dětského parku včetně pohyblivého koberce, rozšíření snowparku, běžecký okruh apod. V letošním roce bude dokončeno umělé zasněžování.

Sportovní centrum, které je potřebné hlavně v době mimo hlavní sezónu. Je nutné pro různé soustředění. Bude zde využití jednak sportovní - hřiště na volejbal a košíkovou, horolezecká stěna, ale také využití sálu na školení a konference.