Příjemné ubytování na horách - Jeseníky Ostružná - Ramzovské sedlo

Nabízíme rekreační horské ubytování v různých cenových relacích v srdci Jeseníků 1 km západně od Ramzovského sedla v horské obci Ostružná. Jeseník je vzdálen pouze 14 km. 

JONAS PARK Ostružná – les, louky, lyžařský areál, horské chaty - JONÁŠKA, VELRYBA , pokoje a apartmány VILA, stylové apartmány ZÁMEČEK , penzion JEŘABINA a RESTAURACE s vyhlídkovou terasou, kde nabízíme poctivou domácí kuchyni. Můžete si vybrat snídani, polopenzi, nebo plnou penzi. 

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi, oslavy, víkendové pobyty. 

BEZBARIÉROVÉ UBYTOVÁNÍ. UBYTOVÁNÍ NA SJEZDOVCE. 

Venkovní posezení s krbem a ohništěm, hřiště na míčové hry, pískoviště, trampolína, houpačky. Domácí zvířata nepovolujeme.

 Vyrazte z ubytování na úžasný výlet

Zdejší atraktivní okolí patří mezi oblíbené turistické cíle. Kromě přírodních krás a historických památek jsou zde i výborné podmínky pro horskou turistiku, horská kola, cyklistiku, houbaření, sběr borůvek. 

V okolí je možné navštívit například: termální koupaliště v Losinách, wellness, bazén Ramzová, Jeseník, zatopené lomy, Rychlebské stezky, tenisové kurty, bowling, horské minikáry, letní bobovou dráhu, adrenalin park, lanové centrum, muzea, nebo můžete jezdit na koních, golf - Jeseník. Poznejte nedotčené Rychlebské hory pěšky, nebo na kole..

Vhodné pro všechny věkové kategorie, a hlavně pro rodiny s dětmi. Přijdou si zde na své turisté, cykloturisté, senioři. Chaty jsou vhodné pro školy v přírodě a školní výlety. 

Zajistíme: Grilování, občerstvení, oslavy, svatby, školení, soustředění, odvoz od vlaku.

Vyberte si z několika možností horského ubytování.