Chata u Velryby

Chata stojí v JONAS PARKU Ostružná - Jeseníky na okraji obce Ostružná u lesa. Pro Vás máme příjemné ubytování s posezením za chatou, ohništěm a grilem, terasou s výhledem na Šerák. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště. Parkování u objektu. Restaurace (20 m) - snídaně, obědy, polopenze..

7 pokojů

26 lůžek

kuchyně

wi-fi

Ubytování
U velryby
  • Chata má 7 pokojů a 26 lůžek. Na každém patře je koupelna s WC, v přízemí jsou dvě. V chatě je vybavená kuchyně (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2 lednice s mrazničkami, hrnce, nádobí...), jídelna s krbem, společenská místnost i s hračkami pro děti, dětské židličky, Wi-fi připojení, lyžárna - kolárna, botárna
  •  Cena za osobu/noc zahrnuje:  Ubytování (bufetovou snídani, polopenzi), povlečení, ručník, závěrečný úklid, používání kuchyně, spotřebu el. energie a vody, parkování, Wi-fi připojení.
  • Zdarma (nelze sčítat): 4 osoby při obsazení celé chaty, platba jen 22 x základní cena, 1 osoba, která zajistí 20 platících osob ve stejném termínu, 1 dítě do 2 let, bez nároku na služby, ubytované se dvěma osobami se základní cenou, 1 doprovod na 10 dětí - školy v přírodě, lyžařské výcviky, skupiny dětí, školní výlety
  • Slevy: (nelze využít při platbě celé chaty) 200 Kč os/noc přistýlka. 10 % u pobytu od 6 nocí (1.4. - 20.12.) 10 % na časové jízdenky ve Ski areálu Ostružná.
  • Příplatky: 0 % zkrácený pobyt (20.12-1.4.), 20 % víkendový pobyt, 50 % ubytování na jednu noc. 50 % ze základní ceny za neobsazené lůžko na pokoji. Neplatí při platbě celé chaty. 20 Kč / noc rekreační poplatek od 18 let
  • Základní cena = cena ubytování za dospělou osobu. Věk dětí v den nástupu na ubytování.
  • V zimě týdenní termíny (neděle-neděle). Kratší pobyt po domluvě.

Rezervace

Tipy na výlet

Lečebné lázně Jeseník
Vlastivědné muzeum jesenicka
 Šerák a Keprník
Léčebné lázně Jeseník

Dopřejte si zaslouženou regeneraci a odpočinek v čisté jesenické přírodě, vyberte si z našich léčebných nebo wellness pobytů.

Vlastivědné muzeum jesenicka

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Hrad Kolštejn
Dalimilova rozhledna
Karlova studánka
Hrad Branná - Kolštejn

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Dalimilova rozhledna

Výjimečná kamenná rozhledna na vrcholu Větrov, odkaz a věrná replika historické rozhledny ze Sněžníku, postavená v historizujícím stylu.

Karlova Studánka horské lázně

Lázně Karlova Studánka nabízejí mnoho komerčních léčebných procedur, jako např. perličkové a uhličité koupele, vitalizéry, rašelinové a parafínové zábaly, masáže, skotské střiky, inhalaci v solné jeskyni, elektroléčbu a rehabilitační techniky.

Kontakt

Telefon

+420 602 724 077
+420 602 532 737

Email

jonas@ostruzna.cz

Adresa

Ostružná 96 
788 25 Ostružná č. ev.82

Další

IČ: 25302752
DIČ: CZ25302752

Rozmístění ubytovacích zařízeních

AI Website Creator