Apartmány Zámeček

Nově zrekonstruovaná secesní vila z roku 1928 stojí ve ski areálu na okraji obce u potoka. Vhodné pro náročné hosty - velké apartmány s krásným výhledem. Nyní nové pokoje. Romantické víkendy. Čeká na Vás příjemné posezení za Zámečkem v zahradě s ohništěm a grilem, nebo na terase. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, pískoviště.

V přízemí wellness - dvě sauny a velká vířivka, odpočívárna a masérna. Parkování u objektu. Možnost stravování v restauraci..

4 apartmány s 25 lůžky. - příslušenství, kuchyňku, Wi-fi. 4 nové pokoje s 12 lůžky - příslušenstní, lednička, wifi.

4 apartmány

12 lůžek

Wellness kuchyně

wi-fi

Ubytování
  • Cena za osobu/noc zahrnuje: Ubytování (bufetovou snídani, polopenzi), povlečení, ručník, závěrečný úklid, používání kuchyně (v apartmánech), spotřebu el. energie a vody, parkování, Wi-fi.
  • Zdarma (nelze sčítat): 5 osob při obsazení Zámečku: max. ubytovaných 25 osob, platba 20 x základní cena. 1 osoba, která zajistí 20 platících osob ve stejném termínu. 1 dítě do 2 let bez nároku na služby, ubytované se dvěma osobami se základní cenou
  • Slevy: (nelze využít při platbě celé chaty, kromě bodu 3) 200 Kč os/noc přistýlka. 10 % u pobytu od 6 nocí (1.4. - 20.12.) 10 % na časové jízdenky ve Ski areálu Ostružná. 
  • Příplatky: 110 % zkrácený pobyt (20.12.-1.4.), 20 % víkendový pobyt (2 noci), 50 % ubytování na jednu noc. 50 % ze základní ceny za neobsazené lůžko na pokoji. Neplatí při platbě celé chaty. 20 Kč / noc rekreační poplatek od 18 let. Základní cena = cena ubytování za dospělou osobu. Věk dětí v den nástupu na ubytování.
  • V zimě týdenní termíny (neděle-neděle). Kratší pobyt po domluvě.

Rezervace

Tipy na výlet

Lečebné lázně Jeseník
Vlastivědné muzeum jesenicka
 Šerák a Keprník
Léčebné lázně Jeseník

Dopřejte si zaslouženou regeneraci a odpočinek v čisté jesenické přírodě, vyberte si z našich léčebných nebo wellness pobytů.

Vlastivědné muzeum jesenicka

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Hrad Kolštejn
Dalimilova rozhledna
Karlova studánka
Hrad Branná - Kolštejn

Vrcholy Šerák a Keprník v Hrubém Jeseníku jsou součástí Národní přírodní rezervace Šerák – Keprník. Můžete si ji projít vrcholovými partiemi.

Dalimilova rozhledna

Výjimečná kamenná rozhledna na vrcholu Větrov, odkaz a věrná replika historické rozhledny ze Sněžníku, postavená v historizujícím stylu.

Karlova Studánka horské lázně

Lázně Karlova Studánka nabízejí mnoho komerčních léčebných procedur, jako např. perličkové a uhličité koupele, vitalizéry, rašelinové a parafínové zábaly, masáže, skotské střiky, inhalaci v solné jeskyni, elektroléčbu a rehabilitační techniky.

Kontakt

Telefon

+420 602 724 077
+420 602 532 737

Email

jonas@ostruzna.cz

Adresa

Ostružná 96 
788 25 Ostružná č. ev.82

Další

IČ: 25302752
DIČ: CZ25302752

Rozmístění ubytovacích zařízeních

Drag and Drop Website Builder